Prodej motocyklů, skútrů vodních i sněžných a lodních motorů.

Speedoboat RXS

ID:2796
Doporučená cena:52900 Kč
Dostupnost:do týdne
Barevnost:červená
Kód EAN Varianta Dostupnost Cena prodejní  
RXS RXS do týdne 52900 Kč   koupit
Motorový člun pro každého - Speedoboat XS 249/5Hp

Speedoboat RXSSpeedoboat RXSSpeedoboat RXS
Sdílej na Facebooku!

Technické informace

Jedná se o plavidlo, člun tvaru trupu katamaránu, zhotovené ze spodního a horního dílu laminátové skořepiny. Spojení obou polovin je obvodovým slepením a sešroubováním. Vnitřní prostory jsou vyloženy polystyrénovou vložkou o objemu 200litrů, která zabezpečuje nepotopitelnost plavidla. Na přední části je laminátový kryt, který slouží zároveň jako držák volantu a převodovky řízení. Sedací část je výklopná a místo pod sedákem je určeno k uložení palivové nádrže a zároveň slouží jako odkládací a zavazadlový prostor. Opěrák je standartně sklopný.

Malé plavidlo SPEEDOBOAT XS má uzpůsobenou zadní přepážku pro použití závěsného motoru do výkonu 5Hp.

Malé plavidlo SPEEDOBOAT RXS má uzpůsobenou zadní přepážku pro použití závěsného motoru do výkonu max. 30Hp.Motorový člun Speedoboat XS, RXS je Certifikován dle ČSN EN ISO 12217-3

Technická data plavidla SPEEDOBOAT XS a RXS:

Délka: 2490mm
Šířka: 1530mm
Výška: 960mm
Hmotnost: 85 kg
Nosnost: 265 kg
Počet členů posádky: 2 + 1
Konstrukce plavidla: Laminátová skořepina

 

 

Malý motorový člun pro všechny. Proplouvat s elegancí všemi vodami bez průkazu VMP(vůdce malého plavidla), bez poplatků na mořích, bez technického průkazu, to vše poskytuje plavidlo vybavené moderním designem, jakým je motorový člun Speedoboat XS/5HP.

Díky své délce 249cm a výkonu motoru 5hp odpadají zbytečné starosti o průkaz, jako je vůdce malého plavidla, potřebný pro motory s výkonem nad 5hp. Odpadá přihlašování plavidla na Státní plavební správě. Další výhoda je v Chorvatských mořích - bez poplatků. Motorový člun může řídit i osoba mladší 18ti let. Použité materiály motorového člunu SPEEDOBOAT XS/5HP předčí svou životností a kvalitou nafukovací člun.

Jen položit na vodu, nastartovat a posádka o dvou dospělých a jednom dítěti se může vydat na cesty do blízkých zátok a ostrůvků a to nejen na moři, ale i v našich sladkých vodách jako jsou toky Labe, Vltavy, Moravy. Přehrady Orlík, Kamýk, Slapy.

Motorový člun Speedoboat XS, RXS je Certifikován dle ČSN EN ISO 12217-3

Výrobek je chráněn průmyslovým vzorem Společenství EU

Dotaz k výrobku, poptávka:

Výrobek:
E-mail:
Dotaz:
 
Opiš text z obrázku:captcha